Nagrody i wyróżnienia

Za szczególne osiągnięcia w promocji Lubelszczyzny w kraju i za granicą Marszałek Województwa Lubelskiego nadał JMP Flowers honorowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego 2003.

Jednym z największych sukcesów firmy JMP, świadczącym o dużym szacunku i uznaniu przez mistrzów kwiaciarstwa Holendrów, było nadanie w 2003 roku przez Nica van der Knaapa, właściciela firmy Anthura®, imienia „Marysia” (od imienia żony Jarosława Ptaszka) swej najnowszej odmianie anturium. „Marysia” jest pierwszą na świecie odmianą anturium w kolorze żółtym.

  •  W 2005 roku JMP Flowers otrzymało po raz pierwszy w Historii Polski na BUNDESGARTENSCHAU – prestiżowej, niemieckiej imprezie wystawienniczej w Monachium – trzy złote i trzy srebrne medale za swoje kwiaty.
  •  W 2008 roku Jarosław Ptaszek otrzymał statuetkę Wzorowy Ogrodnik.
  •  W 2012 roku w Lublinie, podczas Targów „Eden”,  róża  gałązkowa  Bombastic produkcji JMP Flowers została  wyróżniona  nagrodą  targową  za  produkt  roku.
  •  W 2014 Jarosław Ptaszek znalazł się w gronie finalistów nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii „wizja i innowacyjność”.
  •  W 2015 roku Jarosław Ptaszek otrzymał nagrodę za innowacyjność „Luminatus” od Bloomberg Businessweek Polska.
  •  W 2016 roku grono niezależnych europejskich ekspertów uznało jakość produkowanej przez JMP Flowers róży „Jumilia”, przyznając ocenę najwyższej jakości na świecie.

Galeria

JMP flowers

08-540 Stężyca
ul. Zielona 48
sekretariat@jmpflowers.pl
+48 81 888 95 85

Facebook
Youtube